Wszystko na temat filtracji – szkolenia techniczne HENGST

Zapewne wiele osób powie  – co na temat filtrów można się dowiedzieć? Przecież to jest proste!

 

Otóż , z zewnątrz wydaje się, że każdy filtr wygląda tak samo, ale jak zajrzymy do środka zobaczymy istotne różnice, które mają wpływ na skuteczność filtrowania powietrza, oleju paliwa czy też powierza napływającego do kabiny.

Czytaj więcej...

Hengst otwiera nową fabrykę w Polsce

Jeden z liderów w dziedzinie projektowania i produkcji systemów filtracyjnych wykorzystywanych w motoryzacji otwiera nową fabrykę w Polsce.

 

Firma Hengst powstała w 1958r a już trzy lata później została dostawcą filtrów bezpośrednio na linię produkcyjną do silników pojazdów marki Mercedes Benz.

Od tego wydarzenia minęło już ponad 50 lat a firma Hengst ciągle się rozwija proponując producentom samochodów pionierskie rozwiązania w dziedzinie nowoczesnych systemów filtracji.

Czytaj więcej...

Automechanika 2014

HENGST – FILTRY PREMIUM – DOBRE ROZWIĄZANIE W KAŻDEJ SYTUACJI

Podczas nadchodzących targów Automechanika 2014 Hengst zaprezentuje swoją pełną ofertę rozwiązań dla motoryzacji.

Wysoka jakość nie pozwala na kompromisy. Od wyposażenia oryginalnego, aż do rynku części zamiennych filtry Hengst spełniają najwyższe wymagania w zakresie trwałości, wydajności i niezawodności zarówno dla samochodów osobowych, ciężarowych jak i dla branży rolniczej oraz budowlanej. W trakcie targów Automechanika od 16 do 20 września 2014 firma przedstawi swoją kompletną ofertę.

Czytaj więcej...

Informacja serwisowa 1/2014

Filtr HENGST o numerze E702L oraz zestaw E1084L

Czytaj więcej...

HENGST dostawcą roku DAIMLER AG – ponad pół wieku współpracy.

Podczas gali dostawców Daimler AG, która miała miejsce 27 lutego, firma Hengst Automotive została uhonorowana przez koncern tytułem „Dostawca roku 2013” (Daimler Supplier Award 2013).

Czytaj więcej...

Filtry Hengst dostępne w sieci dystrybucji firmy HART

Od lutego bieżącego roku firma HART wprowadza do swojej oferty filtry do samochodów osobowych renomowanej niemieckiej firmy HENGST.

Czytaj więcej...

.