Automechanika 2014

HENGST – FILTRY PREMIUM – DOBRE ROZWIĄZANIE W KAŻDEJ SYTUACJI

Podczas nadchodzących targów Automechanika 2014 Hengst zaprezentuje swoją pełną ofertę rozwiązań dla motoryzacji.

Wysoka jakość nie pozwala na kompromisy. Od wyposażenia oryginalnego, aż do rynku części zamiennych filtry Hengst spełniają najwyższe wymagania w zakresie trwałości, wydajności i niezawodności zarówno dla samochodów osobowych, ciężarowych jak i dla branży rolniczej oraz budowlanej. W trakcie targów Automechanika od 16 do 20 września 2014 firma przedstawi swoją kompletną ofertę.

„Zawsze właściwe rozwiązanie dla każdego pojazdu” – to przewodnie hasło firmy Hengst to nie tylko slogan, ale fakty. Ponad 2000 aplikacji wysokiej jakości filtrów oleju, powietrza, paliwa, kabiny oraz wiele filtrów do zastosowań specjalnych świadczy o dużej szerokości oferty Hengst. Nowinki techniczne wprowadzane przez firmę Hengst powstają zawsze w ścisłej współpracy między innymi z takimi  producentami samochodów jak Daimler, GM czy Volkswagen i są odpowiedzią na nowe trendy w zakresie filtracji. Wiedza i doświadczenie zdobyte dzięki obecności rozwiązań oferowanych przez Hengst na OE stanowią zawsze wartość dodaną w rynku części zamiennych.

Przykładem takiej współpracy jest innowacyjne rozwiązanie filtra oleju z dodatkowymi przekładkami stabilizującymi medium filtrujące (tzw. „stack filter”). To zaawansowane technologicznie rozwiązanie po raz pierwszy zostało użyte w najnowszej platformie silnika Daimlera HDEP (Heavy Duty Engine Platform). W silnikach do samochodów ciężarowych filtry oleju często są narażone pracę w ekstremalnych warunkach, takich jak ciśnienie 12bar w komorze silnika czy przepustowość rzędu 390 litrów oleju na minutę. Właśnie to nowe rozwiązanie zaproponowane przez Hengst jest w stanie takim wymaganiom sprostać. Filtr w tej wersji jest dostępny również na rynku części zamiennych.

Od małego samochodu osobowego do potężnej ciężarówki, dzięki rozwiązaniom proponowanym przez Hengst wszystkie pojazdy mogą przemieszczać się po naszych drogach bezpiecznie i niezawodnie. Aby poznać więcej szczegółów i lepiej zapoznać się z ofertą Hengst zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów Automechanika, które będzie się znajdować w hali 6, stoisko numer A84.