Filtry Hengst dostępne w sieci dystrybucji firmy HART

Od lutego bieżącego roku firma HART wprowadza do swojej oferty filtry do samochodów osobowych renomowanej niemieckiej firmy HENGST.

Asortyment ten będzie dostępny w każdej z 18 filii firmy HART na terenie Polski oraz Czech.

Gama produktów HENGST obejmuje wszystkie rodzaje filtrów paliwa, oleju, powietrza, oraz  ofertę filtrów kabinowych.

Firma HENGST jest znana nie tylko z produkcji filtrów jako części zamiennych ale również całych modułów filtrujących, które dostarczane są na pierwszy montaż do wszystkich europejskich oraz większości azjatyckich marek samochodów osobowych i ciężarowych.

Współpraca z wiodącymi producentami pojazdów na świecie, w zakresie projektowania układów filtracji oleju, paliwa, powietrza oraz wentylacji kabiny pojazdu gwarantuje, że najnowsze technologie oferowane dla segmentu OE są dostępne także na wolnym rynku części zamiennych.

HENGST to jeden z nielicznych producentów, którzy są w stanie zaprojektować oraz samodzielnie wyprodukować kompletny układ filtracyjny, począwszy od fazy płynnego aluminium uzyskiwanego we własnej odlewni aż po gotowy produkt w postaci Multi-funkcyjnego modułu filtracyjnego zawierającego w sobie dodatkowe funkcje takie jak: chłodnice oleju, wymienniki ciepła, pompy oraz czujniki temperatury cieczy chłodzącej.

Asortyment filtrów składający się z ponad 2 tysięcy referencji zapewnia 95% pokrycie europejskiego parku samochodowego.

Corocznie blisko 100 nowych referencji filtrów jest wprowadzanych do oferty, dzięki czemu HENGST staje się dzisiaj jedną z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku.

Wszystkie produkty HENGST spełniają najwyższe standardy jakościowe i produkowane są zgodnie ze specyfikacjami produktów przeznaczonych na pierwszy montaż (OE).