Automotive Aftermarket

Jakość oryginalnego wyposażenia dla każdego silnika

 

Technologię jutra wykorzystujemy już dzisiaj. Jako wieloletni partner w rozwoju i dostawca pierwszo montażowy dla przemysłu motoryzacyjnego, jesteśmy mocno zaangażowani w tworzenie projektu koncepcyjnego dla przyszłych generacji pojazdów, ciesząc się zaufaniem wszystkich wiodących producentów pojazdów na całym świecie.

 

Nasze rozwiązania w dziedzinie filtracji i zarządzania płynami wyróżnia wysoka niezawodność. Gwarantujemy dokładność montażu i trwałość produktów, jak również ich świetny stosunek ceny do wydajności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze oryginalnego wyposażenia możemy zagwarantować najwyższą jakość w dziedzinie części zamiennych, oferując produkty które zawsze odpowiadają najnowszym osiągnięciom techniki i są dokładnie dopasowane do danego pojazdu. Produkty są zgodne z precyzyjnie zdefiniowanymi specyfikacjami producenta, przechodzą szczegółowe kontrole i testy. Filtry zaprojektowane jako wyposażenie oryginalne znajdują również zastosowanie na rynku części zamiennych.

 

W kwestii serwisowania, opłaca się inwestować w produkty najwyższej jakości, gdyż tylko wtedy warsztaty mogą być pewne osiągnięcia możliwie najlepszej filtracji powietrza, oleju czy paliwa. Stanowi to podstawę optymalnej pracy silnika, jego długiej żywotności oraz niezawodnej eksploatacji.

Filtry paliwa

Czyste paliwo to podstawa działania: Filtry paliwa Hengst gwarantują niezawodną pracę silnika i chronią układ wtryskowy przed zanieczyszczeniami.

Czytaj więcej...

Filtry oleju

Perfekcja, czystość i prostota: Filtry oleju Hengst skutecznie usuwają zanieczyszczenia z obiegu oleju, cechując się szczególną wytrzymałością, trwałością i łatwością obsługi.

Czytaj więcej...

Filtry powietrza

Pozwól silnikowi oddychać: Wysokiej jakości filtry powietrza marki Hengst chronią silnik i elementy elektroniczne, dokładnie i niezawodnie oczyszczając zasysane przez silnik powietrze.

Czytaj więcej...

Filtry kabinowe

Czyste powietrze wolne od spalin, kurzu, pyłków i innych zanieczyszczeń: Filtry kabinowe zapewniają czyste i higieniczne powietrze w pojeździe, pozwalając kierowcy zachować koncentrację w trakcie prowadzenia samochodu.

Czytaj więcej...

Produkty specjalne

Wszystko z jednego źródła: Poza podstawowym asortymentem filtracyjnym, oferujemy szeroki wachlarz dodatkowych produktów opatrzonych znakiem firmowym Hengst, związanych z wszelkimi aspektami serwisu pojazdów.

Czytaj więcej...