Produkty specjalne

W ramach naszej szerokiej gamy produktów, oferujemy rozwiązania dostosowane do nawet najbardziej nietypowego rodzaju wyposażenia w samochodach osobowych i użytkowych.

 

Podstawowe zalety:

 

  • Hengst oferuje szeroką gamę produktów do zastosowań specjalnych
  • Dzięki efektywnej filtracji, żywotność i wydajność silnika pozostają na długo zoptymalizowane
  • Zwiększona niezawodność pojazdu podczas jego eksploatacji
  • Silnik jest chroniony bardziej efektywnie dzięki zastosowaniu specjalnych separatorów lub filtrów wstępnych
  • Produkty specjalne do pojazdów można szybko i łatwo odnaleźć w naszym katalogu online

Separatory mgły olejowej

Separatory mgły olejowej są odpowiedzialne za odprowadzenie gazów ze skrzyni korbowej. Oddzielony olej jest ponownie wprowadzany do obiegu oleju silnika, a oczyszczony gaz kierowany jest do układu dolotowego.

Filtr cieczy

Filtry cieczy chłodzącej zapewniają doskonałą ochronę dla układu chłodzenia silnika. Osad i pył jest filtrowany, tak aby zapobiec powstawaniu zatorów w przewodach chłodzenia silnika. W rezultacie, zwiększa się żywotność i wydajność silnika.

 

Osuszacz powietrza

Eliminuje wilgoć ze sprężonego powietrza przy użyciu specjalnego granulatu. Zapewnia to ochronę antykorozyjną zaworów kontrolujących i regulujących układ hamulcowy i zawieszenie pneumatyczne.

 

 

Filtr odśrodkowy

Odśrodkowe filtry oleju znajdują przeważnie zastosowanie w samochodach użytkowych Ich praca odbywa się niezależnie od głównego filtra oleju, a skuteczne działanie znacznie wydłuża okresy między serwisowaniem.